انتهای خیابان هشتم

خورشید از دایره ی تکراری همیشگی، نور خود را با خستگی به این نقطه از زمین ارزانی می بخشد. غارتگران سخت مشغول غارت و کارگران در حالی که شب را با فکری بیدار به صبح رسانده اند، مشغول بررسی قبوض همیشگی آب هستند. آنشرلی با موهای سیاهش نیز در گوشه ای مشغول مرور خاطرات از دست رفته است.

همسر آقای نادرپور بیمار است و آقای نادرپور نیز در فکر باز کردن چاه فاضلاب منزل است. آقای نادرپور از مشکلات جنسی رنج می برد، به گونه ای که مردم شهر برای او آلت های مذکر و مونث هستند و شاید هر دو نوع! آقای نادرپور هر شب ساعت 10، زیر نویس های شبکه خبر را می خواند. آنقدر می خواند تا به خواب رود. آنشرلی با موهای سیاهش نیز در گوشه ای در حال گریستن است.

باران نام دختری در شرق تهران است. باران 7 سال دارد. باران تمام شب را بیدار بوده است. او در فکر پنهان کردن جای خالی دندان های کشیده شده ی جلویی خود است. او از ترس دیده شدن دندان هایش لبخند نمی زند. آنشرلی با موهای سیاهش از پشت پنجره به درازای خیابان نگاه می کند.

باران در سن 20 سالگی به ام اس مبتلا می شود. باران از ترس دیده شدن علائم بیماری از خانه خارج نمی شود. باران در سن 25 سالگی خودکشی می کند. آقای نادرپور کماکان زیر نویس های شبکه خبر را در ساعت 10 شب می خواند، آقای نادرپور اطلاعی از بیماری HIV خود ندارد. همسر آقای نادرپور نیز HIV مثبت است. او از ترس افشای رابطه ی نا مشروع با پسر قد بلند واحد مجاور چیزی در مورد بیماری خود به آقای نادرپور نگفته است. غارتگران و کارگران نیز در رابطه ای مسالمت آمیز در حال پیشبرد زندگی هدفمند خود هستند. آنشرلی در انتهای خیابان هشتم به کوچه ی تاریکی نگریسته است. آنشرلی از ترس قدم از قدم بر نمی دارد، آنشرلی انتهای این کوچه را در گذشته دیده است. موهای سیاه آنشرلی در سکوت شب وهم بی تمامی را ایجاد کرده است. آنشرلی در حال گریستن است برای خود و تمام ساکنین این کوچه. آنشرلی در انتهای خیابان هشتم از هجوم سایه ها به شب پناه برده است…

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: